Ilze Aleksandroviča

Ilze Aleksandroviča

Valdes locekle

LGS valdes locekle no 16.06.2012., pilnvaru termiņš līdz 15.06.2020. Atbildīga par VAS „Latvijas gaisa satiksme” Attīstības departamenta darbu, kura pārziņā ir uzņēmuma attīstības plānu sagatavošana un mācību procesa nodrošināšana, starptautiskās sadarbības koordinēšana un attīstības projektu virzības uzraudzība.

Rīgas Juridiskā augstskolā ieguvusi maģistra grādu Eiropas un Starptautiskajās tiesībās. Igaunijas Starptautiskajā universitātā Konkordija ieguvusi bakalaura grādu Starptautiskā biznesa administrēšanā, Summa Cum Laude, specializācija – starptautiskās finanses.

Rīgas Stradiņa universitātē studējusi sociālās zinātnes – starptautiskās attiecībās – Eiropas studijas.

Wycombe Abbey skolā, Anglijā, ieguvusi pilnas stipendijas studijas, kā arī beigusi Rīgas Komercskolu.

Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietniece. Neilgi bijusi arī Latvijas nacionālās lidsabiedrības „Air Baltic Corporation” padomes locekle, bijusi VAS “Latvijas Pasts” valdes locekle, kā arī turpat astoņus gadus strādājusi Finanšu ministrijas Eiropas Savienības fondu vadības struktūrā gan ar projektu uzraudzības jautājumiem, gan vadības sistēmas un Eiropas Savienības fondu plānošanas jautājumiem.

Brīvā laikā labprāt lasa gan latviešu autoru, gan ārvalstu autoru literāros darbus, apmeklē kultūras pasākumus, jo īpaši teātri, ēst gatavošanu uzskata par relaksācijas veidu; interesējas par motorizētajiem sporta veidiem ekstrēmajiem sporta veidiem, nodarbojas ar distanču slēpošanu.

Atpakaļ