Ilze Aleksandroviča

Ilze Aleksandroviča

Valdes locekle

Valdes locekle kopš 16.06.2012. Iecelta par LGS valdes locekli uz piecu gadu termiņu no 16.06.2020. Atbildīga par VAS „Latvijas gaisa satiksme” Gaisa satiksmes vadības departamenta darbu.

Rīgas Juridiskā augstskolā ieguvusi maģistra grādu Eiropas un Starptautiskajās tiesībās. Igaunijas Starptautiskajā universitātā Konkordija ieguvusi bakalaura grādu Starptautiskā biznesa administrēšanā, Summa Cum Laude, specializācija – starptautiskās finanses.

Rīgas Stradiņa universitātē studējusi sociālās zinātnes – starptautiskās attiecībās – Eiropas studijas.

Wycombe Abbey skolā, Anglijā, ieguvusi pilnas stipendijas studijas, kā arī beigusi Rīgas Komercskolu.

I.Aleksandroviča bija LR Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietniece, bijusi arī Latvijas nacionālās lidsabiedrības „Air Baltic Corporation” padomes locekle, VAS “Latvijas Pasts” valdes locekle, kā arī turpat astoņus gadus strādājusi Finanšu ministrijas Eiropas Savienības fondu vadības struktūrā gan ar projektu uzraudzības jautājumiem, gan vadības sistēmas un Eiropas Savienības fondu plānošanas jautājumiem.

Brīvajā laikā labprāt lasa gan latviešu, gan ārvalstu autoru literāros darbus, apmeklē kultūras pasākumus, jo īpaši teātri. Ēdiena gatavošanu uzskata par relaksācijas veidu. interesējas par motorizētajiem sporta veidiem un ekstrēmajiem sporta veidiem, nodarbojas ar distanču slēpošanu.

Atpakaļ