VAS “Latvijas Gaisa satiksme” sadarbībā ar Eurocontrol Briselē rīko oficiālu pieņemšanu un izstādi

02 Jun 2015

Šī gada 21.maijā Latvijas prezidentūras Eiropas Padomē programmas ietvaros Briselē, Eiropas aeronavigācijas drošības organizācijā “Eurocontrol”, notika Latvijas prezentācija par aviācijas nozari un oficiāla pieņemšana, kuras laikā bija iespējams apskatīt G.Dukštes fotogrāfiju izstādi “Latvia. Paintings from Above”. Prezidējošo valstu aeronavigācijas pakalpojumu sniedzēju prezentācijas Briselē tiek pieskaņotas “Eurocontrol” Provisional Council kārtējām sēdēm.

VAS “Latvijas Gaisa satiksme” valdes priekšsēdētājs Dāvids Tauriņš iepazīstināja “Eurocontrol” dalībvalstu pārstāvjus ar aviācijas nozari Latvijā, kā arī ar uzņēmuma sasniegumiem, gaisa satiksmi un vadību. Dāvids Tauriņš prezentēja Latvijas gaisa satiksmes vadības moderno tehnisko nodrošinājumu, kā arī augsti kvalificēto personālu, pateicoties kuram Latvijā tiek garantēts kvalitatīvu pakalpojumu sniegums un augsta līmeņa drošums. Prezentācijas noslēgumā VAS “Latvijas Gaisa satiksme” valdes priekšsēdētājs atklāja Gunāra Dukštes fotogrāfiju izstādi, kurā aplūkojami Latvijas ainavu attēli, kas ir uzņemti, lidojot ar gaisa balonu, kā arī “Eurocontrol” dalībvalstu pārstāvji tika aicināti nobaudīt tradicionālās latviešu virtuves ēdienus.

Eiropas aeronavigācijas drošības organizācija “Eurocontrol” (“European Organisation for the Safety of Air Navigation”), kam Latvija pievienojās 2010. gadā, ir starpvaldību organizācija, kas kontrolē gaisa satiksmi un rūpējas par drošības uzlabošanu Eiropas vienotajā gaisa telpā, kā arī sniedz atbalstu lidojumu kontroles sistēmu izmantošanā un pilnveidošanā visos tās posmos. Patlaban organizācijā ir apvienojusies 41 dalībvalsts.

Atpakaļ