VAS “Latvijas gaisa satiksme” (LGS) izsludina konkursu un aicina pieteikties atlasei tos, kas vēlas apgūt gaisa satiksmes vadības dispečera profesiju

28 Jun 2018

Valsts akciju sabiedrības “Latvijas gaisa satiksme” (LGS) ir aeronavigācijas uzņēmums, kura galvenais mērķis ir nodrošināt ar aeronavigācijas pakalpojumiem visus gaisa telpas lietotājus Rīgas Lidojumu informācijas rajonā.

Studentiem būs lieliska iespēja mācīties “ANS Finland” Aviācijas koledžā, kas atrodas Somijā, Helsinkos. Mācību programma sastāv no teorētiskajām un praktiskajām nodarbībām, kuras notiek, izmantojot mūsdienīgus aviācijas simulatorus.

Aviācijas koledža nodrošinās pamatapmācību, kas norisināsies divās grupās. Studentiem ir iespēja uzsākt 10 mēnešu pamata apmācību kursu 2018. gada oktobrī vai 2019. gada augustā /septembrī.

Apmācību noslēgumā studenti iegūs starptautiski atzītu licenci, kas dod iespēju strādāt par gaisa satiksmes vadības dispečeru LGS.

Atlases process notiks vairākos posmos un sastāvēs no intervijām, psiholoģiskajiem testiem, FEAST testa un noslēgumu intervijas. Pirms intervijas studentiem ir jābūt nokārtotai 3. klases medicīniskajai apliecībai. Pēc intervijas ar studentiem tiks noslēgts mācību līgums un vienošanās.

Lūdzu, sekojiet saitei https://www.lyyti.in/LGS_ATCO_campaign_8679, lai pieteiktos gaisa satiksmes vadības dispečera atlases procesam. Piesakoties ir jāpievieno motivācijas vēstule, pamatojošie dokumenti un CV Euro PASS formā: https://europass.cedefop.europa.eu/lv/documents/curriculum-vitae.

Pieteikšanās notiks līdz 29.07.2018.

Atpakaļ