LGS iekļūst prestižās Eiropas Biznesa balvas finālā

17 Sep 2019

VAS „Latvijas gaisa satiksme” ir kļuvusi par Eiropas Biznesa balvas (European Business Awards (EBA) 2019) izcīņas nacionālo čempioni un finālisti Eiropas uzņēmumiem kategorijā ar apgrozījumu no 26 līdz 150 miljoniem EUR.

Fināla prezentācija ir paredzēta šā gada 3. un 4. decembrī, un šoreiz tā notiks Varšavā. Finālisti jau ir saņēmuši ielūgumu uz apbalvošanas ceremoniju, kurā tiks paziņoti 18 uzvarētāji.

Konkursa finālā no 29 no Latvijas izvirzītajiem uzņēmumiem, starp kuriem bija arī vairāki valsts vadošie ražotāji un pakalpojumu sniedzēji, pavisam iekļuva 9. Šāds konkurss notiek kopš 2007. gada, un šogad finālisti tika izvēlēti no 2753 uzņēmumiem, kurus jūlijā neatkarīgi vērtētāji – uzņēmēji, politiķi un zinātnieki – iekļāva Eiropas biznesa izcilības sarakstā. Pavisam uz prestižo balvu pretendēja vairāk nekā 120 000 uzņēmumu no 33 valstīm.

Eiropas Biznesa balva ir prestižs apbalvojums, kuru piešķir, izvērtējot veiksmīgākos Eiropas uzņēmumus, kas demonstrē komerciālus panākumus, inovatīvu darbību un ievēro augstus uzņēmējdarbības ētikas principus.

“Latvijas gaisa satiksmes” konkursa video var aplūkot un par to nobalsot šeit: https://www.businessawardseurope.com/vote/detail-new/39/28519.

Atpakaļ