LGS pabeidz modernizācijas darbus Šauļu militārajā lidlaukā

17 Sep 2020

VAS “Latvijas gaisa satiksme” (LGS) speciālisti ir pabeiguši divu instrumentālo nosēšanās sistēmu ILS/DME CAT I uzstādīšanas tehnisko uzraudzību, sākotnējo iestatīšanu un noregulēšanu lidojumu pārbaudes laikā Lietuvas militārajā aerodromā Šauļos. Šo aerodromu izmanto arī NATO gaisa spēki, lai nodrošinātu patrulēšanu Baltijas valstu gaisa telpā.

“Latvijas gaisa satiksmes” tehniskie speciālisti ILS/DME sistēmu iestatīšanu un regulēšanu paveica šī gada augustā un septembrī saskaņā ar līgumu, kas ir noslēgts starp LGS un aviācijas nozarē pazīstamo Norvēģijas kompāniju “Indra Navia AS”.

Pēc sistēmu darbības pārbaudes, kas tika izdarīta ar lidmašīnu – laboratoriju, ir saņemts atbilstošs sertifikāts no iekārtu pārbaudes veicējas – Polijas kompānijas PANSA (Polish Air Navigation Service Agency).

Darbi Šauļu lidlaukā ir pirmie ārpus Latvijas robežām LGS sniegtie pakalpojumi kopš Covid-19 pandēmijas sākuma.

VAS “Latvijas gaisa satiksme” (LGS) ir aeronavigācijas uzņēmums, kura pamatdarbības veids ir Latvijas Republikas gaisa telpas izmantošana un gaisa satiksmes organizēšana. LGS galvenais produkts ir aeronavigācijas pakalpojumi.

Atpakaļ