LGS vakcinēti 98% darbinieku, iespējams saņemt balstvakcīnu

30 Nov 2021
LGS vakcinēti 98% darbinieku, iespējams saņemt balstvakcīnu

Lai nodrošinātu gaisa satiksmes vadības nepārtrauktību un pakalpojumu sniegšanu 24/7 režīmā, ko valsts funkciju veikšanai reglamentē arī likumdošana, VAS “Latvijas gaisa satiksme” jau kopš Covid-19 pandēmijas sākuma ieviesa pasākumus, lai maksimāli ierobežotu vīrusa izplatību uzņēmumā. Tika maksimāli ierobežoti darbinieku kontakti, lai nepieļautu vīrusa pārnesi, reglamentēta aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļu lietošana un darbinieku veselibas pārbaudes.

Parādoties darbinieku vakcinācijas iespējai, jau šī gada pavasarī LGS noteica darbinieku grupu, kuri tika iekļauti 5. prioritārajā vakcinējamo grupā. Maijā LGS uzsāka visu darbinieku vakcinācijas organizēšanu uzņēmuma telpās, turklāt vasarā, piesaistot veselības aprūpes profesionāļus, tika rīkoti semināri un sniegta informācija par vakcīnām, to iedarbību, iespējamām blaknēm un citiem aspektiem. Ieguldītais darbs deva pozitīvus rezultātus, un 1.oktobrī LGS jau bija vakcinējušies 85 procenti darbinieku. 15. novembrī vakcinācijas aptvere uzņēmumā jau sasniedza 98 procentus.

Ņemot vērā, ka lielākajai daļai no LGS strādājošo vakcinācija tika veikta šā gada maijā un tādējādi novembra beigās un decembra sākumā būs pagājuši seši mēneši kopš vakcinācijas procesa pabeigšanas, 15. novembrī LGS uzsāka revakcinācijas organizēšanu uzņēmuma darbiniekiem, kuriem ir beidzies sešu mēnešu periods pēc pamata vakcinācijas pabeigšanas.

Sākot no 2.decembra, uzņēmuma telpās notiks revakcinācija tiem darbiniekiem, kuri ir izteikuši šādu vēlmi. Aicinām izmantot šo iespēju.

Atpakaļ