LGS ar Goda rakstu apbalvo majoru Kasparu Skudrovu

21 Jan 2022

20. janvārī “Latvijas gaisa satiksmes” valdes priekšsēdētājs Dāvids Tauriņš par augsti profesionālu darbu un ieguldījumu NBS Gaisa spēku un VAS “Latvijas gaisa satiksme” civilmilitārā sadarbībā, veicinot aeronavigācijas paklpojumu nozares attīstību, ar LGS Goda rakstu apbalvoja Nacionālo bruņoto spēku Sakaru un lidojumu nodrošinājuma eskadriļas komandieri majoru Kasparu Skudrovu.

D.Tauriņš norādīja, ka LGS ir izveidojusies ļoti konstruktīva sadarbība ar Gaisa spēkiem un tajā ir liels K. Skudrova personīgais ieguldījums. LGS un Gaisa spēki jau ir sekmīgi īstenojuši vairākus kopīgus projektus, LGS gaisa satiksmes vadības dispečeri nodrošina aeronavigācijas pakalpojumus militārajā lidlaukā “Lielvārde”. D. Tauriņš uzsvēra, ka kopīgi paveiktais ir īpaši nozīmīgs pēdējā laika notikumu kontekstā.

Arī LGS padomes priekšsēdētājs un Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Dins Merirands atzīmēja veiksmīgo civilmilitāro sadarbību gaisa satiksmes jomā, kas var kalpot par pozitīvu piemēru citiem uzņēmumiem un institūcijām. Viņš pauda pārliecību, ka iesāktaisturpināsies.

Savukārt K. Skudrovs pateicās par apbalvojumu un atzina, ka ir bijis viegli strādāt, lai sasniegtu kopīgos mērķus. Viņš izteica cerību, ka sadarbības laikā iegūtā pieredze viņam lieti noderēs jaunajā amatā, turpinot darbu aviācijas nozarē.

Atpakaļ