ASV vēstnieks Latvijā apmeklē LGS un apspriež sadarbības jautājumus

30 Nov 2023

29. novembrī Amerikas Savienoto Valstu vēstnieks Latvijā Kristofers Robinsons apmeklēja mūsu valsts aeronavigācijas pakalpojumu sniedzēju VAS “Latvijas gaisa satiksme” (LGS), iepazinās ar uzņēmumu un tā iespējām, tajā skaitā militāri civilajā sadarbībā, kā arī pārrunāja virkni aktuālu jautājumu ar LGS valdes priekšsēdētāju Dāvidu Tauriņu.

D.Tauriņš vēstniekam sniedza nozīmīgāko informāciju par uzņēmumu un prezentēja nākotnes attīstības plānus, tajā skaitā informēja K.Robinsonu par jaunā gaisa satiksmes vadības torņa celtniecības ieceri un tās īstenošanas gaitu, kā arī iepazīstināja vēstnieku ar citiem LGS aktuālākajiem projektiem.

“Vēlos īpaši uzsvērt sekmīgo sadarbību ar ASV jaunā gaisa satiksmes vadības torņa projekta izstrādē, kuras ietvaros sadarbojāmies ar amerikāņu projektētājiem. Es ļoti augstu novērtēju ASV vēstnieka interesi par projekta realizēšanas gaitu un sadarbības iespējām nākotnē,” uzsver D.Tauriņš.

Vizītes gaitā ASV vēstnieks K.Robinsons apmeklēja LGS Tehniskā nodrošinājuma departamentu, LGS lidojumu vadības centru, kur notiek tranzītlidojumu vadīšana, Mācību centru, kā arī Rīgas lidostas gaisa satiksmes vadības torni un iepazinās ar dispečeru darbu.

Atpakaļ