LGS padome par valdes locekli apstiprina Aivaru Pūcīti

27 Apr 2024

25. aprīlī VAS “Latvijas gaisa satiksme” padome par jauno uzņēmuma valdes locekli apstiprināja Aivaru Pūcīti, kurš kopš 2023. gada 1. marta bija valdes pagaidu loceklis. A.Pūcīša valdes locekļa amata termiņš ir pieci gadi.

A.Pūcītis, konkurējot ar 12 citiem pretendentiem, uzvarēja atklātā konkursā uz LGS valdes locekļa amatu aeronavigācijas drošuma pārvaldības un kvalitātes pārvaldības jomās. Konkursu organizēja ar LGS padomes sēdes lēmumu izveidotā nominācijas komisija.

“Aivars Pūcītis kā speciālists ir izaudzis uzņēmumā – visu mūsu acu priekšā. Viņš, gan pildot valdes pagaidu locekļa pienākumus, gan piedaloties konkursā, ir pierādījis savu kompetenci un profesionalitāti, un LGS padome viņu novērtēja kā labāko pretendentu. Apsveicu Aivaru Pūcīti un novēlu viņam panākumus arī turpmāk. Vēlos arī piebilst, ka A.Pūcīša līdzšinējā karjera ir labs piemērs tam, kādas ir uzņēmuma darbinieku izaugsmes iespējas,” norāda LGS valdes priekšsēdētājs Dāvids Tauriņš.

LGS A.Pūcītis sāka strādāt 2001. gadā kā gaisa satiksmes vadības dispečers. Pildījis Rīgas lidlauka gaisa satiksmes vadības Torņa lidojumu vadītāja, Rīgas lidlauka Torņa vadītāja, Lidlauku rajonu daļas vadītāja pienākumu izpildītāja un Gaisa satiksmes vadības departamenta direktora vietnieka pienākumus.

A.Pūcītis 2002. gadā absolvēja Rīgas Tehnisko universitāti ar bakalaura grādu inženierzinātnēs, viņš ir ieguvis gaisa satiksmes vadības dispečeru instruktora, dispečeru eksaminētāja, lidojumu vadītāja, gaisa satiksmes vadības dispečeru teorētisko zināšanu apmācības instruktora kvalifikāciju un atbilstošus sertifikātus.

Atpakaļ