LGS Varšavā saņem EBA Nacionālā uzvarētāja balvu

09 Dec 2019

4. decembrī Varšavā “Latvijas gaisa satiksme” saņēma Eiropas Biznesa balvu (Europian Business Awards – EBA) – zelta medaļu kā Nacionālais uzvarētājs kategorijā uzņēmumiem ar gada apgrozījumu no 26 līdz 150 miljoniem eiro. 

3. un 4. decembrī LGS valdes locekle Ilze Aleksandroviča, finanšu nodaļas vadītājs Ivars Sviridovs un Tehniskā nodrošinājuma departamenta vadītāja vietnieks Vladislavs Čaščins piedalījās balvas izcīņas finālā un sniedza atbildes uz visāķīgākajiem kompetentas žūrijas jautājumiem. 

I.Aleksandroviča pēc pasākuma atzina: “Parasti mēs sevi salīdzinām un apmaināmies pieredzē ar citiem aeronavigācijas un aviācijas nozares uzņēmumiem Eiropā, kuru starpā esam vieni no labākajiem. Tagad pirmo reizi salīdzinājām sevi ar visdažādāko nozaru privātajiem uzņēmumiem, kam katram ir sava izaugsmes recepte. Lai arī kā valsts uzņēmums, kas darbojas regulētā jomā, Varšavā atšķīrāmies no pārējiem, citu uzņēmumu  pieredze daļēji izmantojama arī mūsu tālākā attīstībā”. 

Eiropas Biznesa balva tiek pasniegta jau divpadsmito gadu, un tās mērķis ir atbalstīt spēcīgāka un veiksmīgāka biznesa attīstību Eiropā. Pašlaik tā ir viens no lielākajiem un prestižākajiem apbalvojumiem uzņēmējdarbības jomā Eiropā. Balvu pasniegšanas pasākumā piedalījās aptuveni 500 veiksmīgu biznesa vadītāju, akadēmiķu un politiķu. 

Pirmajā posmā dalībai tika izvēlēti 150 tūkstoši uzņēmumu no 33 valstīm. Tālāk 2753 uzņēmumi iekļuva izcilības biznesa sarakstā, bet no tiem tikai 363 uzņēmumus žūrija izvēlējās par konkursa finālistiem. LGS bija viens no diviem Latvijas uzņēmumiem, kas piedalījās fināla pasākumā. 

Sīkāka informācija: www.businessawardseurope.com

Atpakaļ